Zaloguj się
 

Korepetycje online

 Świat w zasięgu ręki

akademia365 udostępnia bezpłatne narzędzie do prowadzenia lekcji online. Nie trzeba niczego instalować - komunikacja odbywa się bezpośrednio z poziomu przeglądarki www.

 


Bezpłatny dostęp

Przystąpienie do akademia365 nic nie kosztuje. Wystarczy, że założysz swoje konto i już możesz korzystać z funkcji udostępnionych w Serwisie.

Znajdź nauczyciela

Jeżeli jesteś zainteresowany znalezieniem korepetytora skorzystaj z wyszukiwarki. Wystarczy że w odpowiednie pole wpiszesz nazwę nauczyciela, miejscowości lub interesującego Cię przedmiotu.

Pracuj on-line

Pracuj on-line przy użyciu przeglądarki internetowej. Pobieraj i udzielaj korepetycje online bezpośrednio z poziomu akademia365.

Zarządzaj finansami

Umożliwiamy pełną kontrolę nad finansami. Każdy nauczyciel, który zdecydował się na publikowanie materiałów lub udzielanie lekcji w ramach akademia365, posiada dostęp do sekcji umożliwiającej bieżącą kontrolę finansów.

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich danych. Korzystamy z bezpiecznych transakcji PayU.

Dołącz do nas

Ekrany

Dołącz do nas

Od czego zacząć?

Bazując na wieloletnich doświadczeniach naszych ekspertów, opracowaliśmy specjalne narzędzie dedykowane do pracy w Internecie. Wiemy, że najważniejsze jest to co mówisz oraz to co jesteś w stanie pokazać. W trosce o Twój komfort, ograniczyliśmy ilość funkcji do niezbędnego minimum. Dzięki temu możesz skupić całą swoją uwagę na przebiegu zajęć.

Jestem Nauczycielem

Założenie konta w akademia365 to podstawa. Umieszczenie oferty na portalu edukacyjnym daje możliwość dotarcia do bardzo dużej ilości uczniów, zainteresowanych korepetycjami. Wystarczy, że w edycji korepetycji jako miejsce lekcji zaznaczysz online, a w Twoim profilu korepetytora pojawi się kalendarz lekcji. Od tego momentu kalendarz będzie miejscem w którym będziesz mógł planować swój czas pracy w Internecie. Godziny zaznaczone przez Ciebie kolorem zielonym (wystarczy 1 kliknięcie w określoną godzinę) będą informacją dla uczniów, że w tym czasie mogą umówić się z Tobą na lekcję. Jeżeli uczeń zarezerwował Twój czas:

  • otrzymasz powiadomienie emailem,
  • pojawi się informacja o czasie pozostałym do najbliższej lekcji,
  • zarezerwowana godzina w Twoim kalendarzu będzie miała kolor niebieski.

W zakładce Korepetycje możesz dodawać prezentacje, które będziesz wyświetlać podczas lekcji.
Pamiętaj, aby w Twoim cenniku określić cenę lekcji online. Przed rozpoczęciem lekcji zadbaj o kwestie związane z rozliczeniem.

Jestem uczniem

Posiadanie konta w akademia365 jest warunkiem koniecznym do udziału w lekcjach online. W zakładce Korepetycje znajdziesz nie tylko oferty nauczycieli z Twojej miejscowości, ale również nauczycieli prowadzących zajęcia online. Dzięki akademia365 możesz sięgać po specjalistów z różnych dziedzin. Umawianie lekcji z nauczycielem jest proste i odbywa się przy pomocy jego kalendarza. Jeżeli widzisz w nim godziny zaznaczone kolorem zielonym oznacza to, że są one dostępne i możesz je zarezerwować (1 kliknięcie w określoną godzinę wystarczy, aby umówić spotkanie online). Jeżeli nauczyciel i uczeń umówili się na lekcję o określonej godzinie, zmieniła ona kolor z zielonego na niebieski. Od tego momentu klikając w tą godzinę, mogą nawiązać ze sobą połączenie audio-video.

W Twoim profilu znajduje się zakładka Korepetycje. Dzięki niej możesz kontrolować terminy lekcji, zarezerwowanych przez Ciebie. Szanuj czas innych użytkowników akademia365. Rezerwacja lekcji jest poważną deklaracją. Tuż po zaznaczeniu określonej godziny skontaktuj się z nauczycielem aby omówić kwestie związane z rozliczeniem.

Zachęcamy do wcześniejszego przetestowanie możliwości Waszych komputerów (www.speedtest.net). Przyjemnej pracy w akademia365.

Dołącz do nas

Popularne przedmioty

biolgia

biologia

historia

historia

hiszpański

język hiszpański

włoski

język włoski

chemia

chemia

informatyka

informatyka

niemiecki

język niemiecki

matematyka

matematyka

fizyka

fizyka

angieski

język angielski

polski

język polski

muzyka

muzyka

geografia

geografia

francuski

język francuski

rosyjski

język rosyjski

prawo

prawo

Wybierz korepetytora

Cena
Przedmiot: język angielski
Cena: od zł/godz.
Liczba opinii: 0
1 2 3 4 ... 33 »

Promowani nauczyciele

Nagradzamy aktywnych w serwisie - dzięki punktom zdobytym w sekcji Pytaj możesz trafić do grupy korepetytorów promowanych.

Przedmiot: matematyka
Cena: od 10zł/godz.
Przedmiot: matematyka
Cena: od 35zł/godz.
Przedmiot: język angielski
Cena: od 40zł/godz.
Przedmiot: język angielski
Cena: od 38zł/godz.
Przedmiot: język angielski
Cena: od 20zł/godz.
Przedmiot: fizyka
Cena: od 0zł/godz.
Dodaj ogłoszenie
© G&S Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.